Stäng menyn LR Online

Kontakt

LR Revision Karlstad AB

Pihlgrensgatan 7
652 25 Karlstad

Tel 054-149 450
Fax 054-153 950

Thomas Engelbrektson

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 51
Mobil 070-576 67 20
E-post thomas.engelbrektson@lr-revision.se

Stefan Mott

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 53
Mobil 070-555 27 76
E-post stefan.mott@lr-revision.se

Anna Arlebrink

Auktoriserad revisor
Mobil 070-428 34 35
E-post: anna.arlebrink@lr-revision.se

Markus Biesheuvel

Auktoriserad revisor
Mobil 070-209 75 52
E-post: markus.biesheuvel@lr-revision.se

Bengt-Olov Elfman

Redovisningskonsult
054-17 66 82
Mobil 070 – 545 40 99
E-post bengt-olov.elfman@lr-revision.se

Annica Eriksson

Auktoriserad revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 54
Mobil 070-393 29 80
E-post annica.eriksson@lr-revision.se

Tore Eriksson

Redovisningskonsult

054-14 94 52
Mobil 070-588 74 77
E-post tore.eriksson@lr-revision.se

Catrine Högling

Redovisningskonsult/Revisorsassistent

054-14 94 58
E-post catrine.hogling@lr-revision.se

Anders Hernström

Auktoriserad revisor

054-17 66 85
Mobil 0703-54 72 17
E-post anders.hernstrom@lr-revision.se

Pernilla Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Mobil 0730-63 82 82
E-post pernilla.karlsson@lr-revision.se

Nathalie Larsson

Redovisningskonsult
Mobil 070-223 84 17
E-post: nathalie.larsson@lr-revision.se

Lars Lindbäck

Auktoriserad redovisningskonsult

054-176684
Mobil 070–666 03 71
E-post lars.lindback@lr-revision.se

Ylva Lundberg

Revisorsassistent

054-14 94 59
E-post ylva.lundberg@lr-revision.se

Jonas Nilsson

Affärsrådgivare / Auktoriserad redovisningskonsult

054-17 66 81
Mobil 070-562 86 06

E-post jonas.nilsson@lr-revision.se

Helena op de Weegh

Redovisningsassistent

Mobil 0722-46 54 44
E-post helena.opdeweegh@lr-revision.se

Laura Ovansjö

Redovisningskonsult

Mobil 070-621 28 66
E-post laura.ovansjo@lr-revision.se

Åsa Wedberg

Redovisningskonsult
054-17 66 83
E-post asa.wedberg@lr-revision.se

Sandra Wiklund

Revisorsassistent/redovisningskonsult

Mobil 0703-07 92 09
E-post sandra.wiklund@lr-revision.se

Geity Wilmarsson

Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 56
E-post geity.wilmarsson@lr-revision.se

Johan Vintfjärd

Revisorsassistent
Mobil 076-1420143
E-post: johan.vintfjard@lr-revision.se

 

LR Revision Karlstad AB i Säffle

Magasingatan 4
661 30 Säffle
Tel: 054-14 94 50

Thomas Engelbrektson

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 51
Mobil 070-576 67 20
E-post thomas.engelbrektson@lr-revision.se

Anna Arlebrink

Auktoriserad revisor
Mobil 070-428 34 35
E-post: anna.arlebrink@lr-revision.se

Markus Biesheuvel

Auktoriserad revisor
Mobil 070-209 75 52
E-post: markus.biesheuvel@lr-revision.se

Anders Hernström

Auktoriserad revisor

054-17 66 85
Mobil 0703-54 72 17
E-post anders.hernstrom@lr-revision.se

Johan Vintfjärd

Revisorsassistent
Mobil 076-1420143
E-post: johan.vintfjard@lr-revision.se

LR Revision Karlstad AB i Kristinehamn

Västerlånggatan 21
681 30 Kristinehamn
Tel: 070-56 28 605

Pernilla Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Mobil 0730-63 82 82
E-post pernilla.karlsson@lr-revision.se

Maud Norell

Auktoriserad redovisningskonsult
Mobil 070-562 86 05

E-post maud.norell@lr-revision.se

Samarbetspartner

Vi samarbetar med jurist Lena Koss, från LK Juridiska Byrå AB, för att möta våra kunders behov av juridisk rådgivning.

Lena Koss

Jurist

Mobil 070-190 57 09
E-post lena.koss@lkjuridiskabyra.se

Jurist som jobbar med familje-, avtals- och bolagsjuridisk rådgivning mm.

Aktuellt

Uppdaterat 201222: Aktuellt kring Covid-19 för svenska företag

Läs mer

Förlängning av Coronastöd- uppdatering från 201109

Läs mer

Budgetproposition för 2021

Läs mer

Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Läs mer

Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden.
Read more

Sänkt krav på aktiekapital

Läs mer

Generationsskifte och försäljning av företaget

Läs mer