Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Revision Karlstad AB

Pihlgrensgatan 7
652 25 Karlstad

Tel 054-149 450
Fax 054-153 950

Thomas Engelbrektson

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 51
Mobil 070-576 67 20
E-post thomas.engelbrektson@lr-revision.se

Stefan Mott

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 53
Mobil 070-555 27 76
E-post stefan.mott@lr-revision.se

Bengt-Olov Elfman

054-17 66 82
Mobil 070 – 545 40 99
E-post bengt-olov.elfman@lr-revision.se

Annica Eriksson

Auktoriserad revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 54
Mobil 070-393 29 80
E-post annica.eriksson@lr-revision.se

Tore Eriksson

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 52
Mobil 070-588 74 77
E-post tore.eriksson@lr-revision.se

Peter Falck

Redovisningskonsult

Mobil: 070-306 70 60
E-post: peter.falck@lr-revision.se

Anders Hernström

Auktoriserad revisor

054-17 66 85
Mobil 0703-54 72 17
E-post anders.hernstrom@lr-revision.se

Catrine Högling

Redovisningskonsult/Revisorsassistent

054-14 94 58
E-post catrine.hogling@lr-revision.se

Lisbeth Jansson

Redovisningskonsult

054-14 94 57
E-post lisbeth.jansson@lr-revision.se

Pernilla Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Mobil 0730-63 82 82
E-post pernilla.karlsson@lr-revision.se

 

Lars Lindbäck

Auktoriserad redovisningskonsult

054-176684
Mobil 070–666 03 71
E-post lars.lindback@lr-revision.se

Ylva Lundberg

Redovisningsassistent/Revisorsassistent.

054-14 94 59
E-post ylva.lundberg@lr-revision.se

Jonas Nilsson

Affärsrådgivare / Auktoriserad redovisningskonsult

054-17 66 81
Mobil 070-562 86 06

E-post jonas.nilsson@lr-revision.se

Helena op de Weegh

Redovisningsassistent

Mobil 0722-46 54 44
E-post helena.opdeweegh@lr-revision.se

Laura Ovansjö

Redovisningskonsult

Mobil 070-621 28 66
E-post laura.ovansjo@lr-revision.se

 

 

Åsa Wedberg

054-17 66 83
E-post asa.wedberg@lr-revision.se

Sandra Wiklund

Revisorsassistent/redovisningskonsult

Mobil 0703-07 92 09
E-post sandra.wiklund@lr-revision.se

Geity Wilmarsson

Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 56
E-post geity.wilmarsson@lr-revision.se

Dick Zetterström

Auktoriserad revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 55
Mobil 070-543 77 12
E-post dick.zetterstrom@lr-revision.se

 

LR Revision Karlstad AB i Säffle

Hyttegatan 25
661 42 Säffle
Tel: 0703-88 86 96

Thomas Engelbrektson

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult

054-14 94 51
Mobil 070-576 67 20
E-post thomas.engelbrektson@lr-revision.se

LR Revision Karlstad AB i Kristinehamn

Västerlånggatan 21
681 30 Kristinehamn
Tel: 070-56 28 605

Pernilla Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Mobil 0730-63 82 82
E-post pernilla.karlsson@lr-revision.se

 

Maud Norell

Auktoriserad redovisningskonsult
Mobil 070-562 86 05

E-post maud.norell@lr-revision.se

Samarbetspartner

Vi samarbetar med jurist Lena Koss, från LK Juridiska Byrå AB, för att möta våra kunders behov av juridisk rådgivning.

Lena Koss

Jurist

Mobil 070-190 57 09
E-post lena.koss@lkjuridiskabyra.se

Jurist som jobbar med familje-, avtals- och bolagsjuridisk rådgivning mm.

Aktuellt

Vårbudgeten 2019

Läs mer

Elektronisk fakturering –

Nya regler från 1 april 2019. Läs mer

Stor höjning av skatt på drivmedel, hur man definierar en arbetsplats och regler för dricks mm.

Mycket nyttigt att ta del av i vårt senaste Nyhetsbrev, nr 4!

Ändring av årsredovisningslagen inför 2016 och info om hur revisionsberättelsen påverkas av nya ställningstaganden

Vårt Nyhetsbrev Banker nr 2 2015 hjälper dig reda ut vad som gäller

Skatter och personalliggare i byggverksamhet – få koll på nyligen framlagda budgetpropositionens innehåll

Läs vårt Nyhetsbrev nr 3 2015

Skattehöjningar och ökade krav på dokumentation mm – vad gäller egentligen?

Läs vårt Nyhetsbrev nr 2 2015

Skillnader mellan K2 och K3?

Läs mer i vårt Nyhetsbrev Banker nr 1 2015